Express Pyrzycki
Powiat

W powiecie mniej na etacie

Rada Powiatu Pyrzyckiego przyjęła nowy statut, który między innymi zmienia liczbę etatowych członków zarządu. Warto zaznaczyć, że zarząd działa obecnie w okrojonym składzie.

Zgodnie z nowym statutem Zarząd Powiatu Pyrzyckiego tak jak do tej pory będzie składał się z pięciu osób, jednak jedynie starosta i wicestarosta będą zatrudnieni na etacie. Dotychczas pracownikiem etatowym urzędu był również jeden z członków zarządu, który nadzorował prace wydziału dróg i komunikacji.

Po rezygnacji z funkcji Marka Kibały, który na początku roku przeszedł na emeryturę stanowisko członka etatowego pozostawało nieobsadzone.

(ps), fot. arch.

Więcej z tej kategorii

ZOBACZ ZDJĘCIA Pyrzyce w olimpijskim rytmie. Uroczysta gala, odznaczenia i sportowe wyróżnienia

Admin

Kiedy święcenie pokarmów i świąteczne liturgie w Pyrzycach, Lipianach, Bielicach i Brzesku?

Admin

Powiat podnosi wynagrodzenia dla rodzin zastępczych

Admin
Wczytywanie....