Express Pyrzycki
Pyrzyce

Mariusz Szymkowicz złożył mandat. Będą nowe wybory

1 lipca do biura Rady Miejskiej wpłynęła rezygnacja z mandatu radnego Mariusza Szymkowicza. Oznacza to, że zapewne na przełomie października i listopada w okręgu 3 zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające.

Mariusz Szymkowicz został wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości i pełnił funkcję przewodniczącego klubu radnych PiS w Radzie Miejskiej, był również wiceprzewodniczącym rady. W kuluarach mówi się, że M. Szymkowicz może objąć funkcję wicewójta gminy Bielice.

Okręg wyborczy nr 3 obejmuje ulice: Księcia Bogusława X, Księcia Józefa Poniatowskiego, Przyszłości, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Wały Chrobrego.

(ps), na zdjęciu Mariusz Szymkowicz (pierwszy od prawej) na pierwszej sesji Rady Miejskiej obecnej kadencji

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....