Express Pyrzycki
FotogaleriePyrzyceRegionReligia

Narodził się Zbawiciel! – Pasterka w kościele pw. Wniebowzięcia NMP

Uroczystą Pasterkę rozpoczynającą w kościele katolickim okres Bożego Narodzenia odprawiono tradycyjnie o północy. Mszy Świętej przewodniczył i kazanie wygłosił generał zakonu księży chrystusowców – ks. Ryszard Głowacki. Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalny „Cantus Delicium”, który śpiewał w 14-osobowym składzie. Prezentujemy galerię zdjęć z liturgii. Fot.: Karolina Polewczak.

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....