Express Pyrzycki
RegionSport

Medal dla Pyrzyczanina

Na XX Ogólnopolskich Igrzyskach Sportowo – Rekreacyjne Ludowych Zespołów Sportowych w Spale, które odbyły się pod koniec sierpnia srebrny medal w kategorii 89 kg wywalczył zawodnik LKS Spartakus Pyrzyce Antoni Cuper. W finale nieznacznie przegrał na punkty 9 – 7 z zawodnikiem LKS Białogard – Cezarym Sadowskim.

 

Więcej z tej kategorii

Piłkarskie nabory w gminie: Sokół Pyrzyce i Sęp Brzesko czekają na nowych zawodników

Admin

Były dyrektor Spójni Stargard szefem pyrzyckiego OSiR

Admin

II Memoriał Stefana Dudy – sport i solidarność w Brzesku

Admin
Wczytywanie....