Express Pyrzycki
FotogaleriePyrzyceRegion

Rocznica tragedii smoleńskiej (GALERIA)

Ósmą rocznicę tragedii pod Smoleńskiem w powiecie pyrzyckim szczególnie obchodzono w dwóch miejscach.

W przelewickim ogrodzie dendrologicznym odbył się okolicznościowy koncert. W jego programie były utwory F. Chopina, E. Młynarskiego i J. Brahmsa. Wieczorem w pyrzyckim kościele księży chrystusowców proboszcz parafii – ks. Tadeusz Kłapkowski SChr przewodniczył Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Po niej przedstawiciele samorządu i organizacji społeczno-politycznych złożyli kwiaty pod okolicznościową tablicą.

RPK

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....