Express Pyrzycki
Pyrzyce

Trzy oddziały szpitala wznawiają działalność

Od poniedziałku działalność wznowiły trzy oddziały Szpitala Powiatowego w Pyrzycach, który do tej pory funkcjonował jako placówka w całości przeznaczona dla pacjentów covidowych.

Funkcjonowanie wznowiły: oddział chirurgii ogólnej, oddział ortopedii i traumatologii ruchu oraz oddział anestezjologii i intensywnej terapii. Przyjmują one pacjentów i wykonywane są zabiegi planowe. Nadal w wersji przeznaczonej dla pacjentów chorych i z podejrzeniem Covid-19 działa oddział chorób wewnętrznych.

(ps)

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....