Od poniedziałku działalność wznowiły trzy oddziały Szpitala Powiatowego w Pyrzycach, który do tej pory funkcjonował jako placówka w całości przeznaczona dla pacjentów covidowych.
Funkcjonowanie wznowiły: oddział chirurgii ogólnej, oddział ortopedii i traumatologii ruchu oraz oddział anestezjologii i intensywnej terapii. Przyjmują one pacjentów i wykonywane są zabiegi planowe. Nadal w wersji przeznaczonej dla pacjentów chorych i z podejrzeniem Covid-19 działa oddział chorób wewnętrznych.
(ps)
