Express Pyrzycki
Pyrzyce

Pożar w „Bagietce”

W nocy ze środy na czwartek spaliło się wnętrze piekarni „Bagietka” przy ul. Stargardzkiej. Działania na miejscu podjęła pyrzycka straż pożarna.

Sklep niedawno został oddany do użytku po remoncie. Jak na swoim profilu społecznosciowym informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej dwa zastępy strażaków zabezpieczyły miejsce zdarzenia, odłączyły prąd i gaz oraz ugasiły płonące elementy wyposażenia. Miejsce zostało przekazane policji, aby zabezpieczyć je przed osobami postronnymi.

(ps)

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....