W nocy ze środy na czwartek spaliło się wnętrze piekarni „Bagietka” przy ul. Stargardzkiej. Działania na miejscu podjęła pyrzycka straż pożarna.
Sklep niedawno został oddany do użytku po remoncie. Jak na swoim profilu społecznosciowym informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej dwa zastępy strażaków zabezpieczyły miejsce zdarzenia, odłączyły prąd i gaz oraz ugasiły płonące elementy wyposażenia. Miejsce zostało przekazane policji, aby zabezpieczyć je przed osobami postronnymi.
(ps)
