Express Pyrzycki
Pyrzyce

Rozpoczął się remont boiska przy ogólniaku

Wyczekiwany i zapowiadany remont boiska tartanowego przy Zespole Szkół nr 1 w końcu się zaczyna. 14 lipca obiekt został wyłączony z użytku. Lada dzień rozpoczną się prace.

-Czas remontu nie powinien przekroczyć 3 tygodni, przy sprzyjającej pogodzie może nawet ulec skróceniu. Podczas remontu oczywiście nie można korzystać z boiska, proszę więc o zrozumienie i cierpliwość wszystkich jego użytkowników. – mówi radny powiatu Jan Prokop.

Najprawdopodobniej więc z odnowionego boiska będzie można skorzystać jeszcze w czasie wakacji.

(ps)

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....