Starostwo Powiatowe w Pyrzycach informuje o awarii systemu rejestracji pojazdów CEPIK 2. W związku z awarią niemożliwe jest załatwienie spraw „samochodowych” w urzędzie.
Problemy zostały zgłoszone do Centralnego Ośrodka Informatyki w Warszawie, który zajmuje się obsługą systemu wraz z prośbą o wyjaśnienie powodów awarii systemu oraz podaniem terminu jego naprawy.
Urząd przypomina również o 30-dniowym obowiązku zgłoszenia zakupu lub zbycia pojazdu. Sprawę można załatwić:
- za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP (Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej): /sppyrzyce/skrytka lub /sppyrzyce/SkrytkaESP;
- wysłać listem;
- złożyć osobiście w Punkcie Informacyjnym Starostwa Powiatowego w Pyrzycach.
fot.arch.
