Express Pyrzycki
Pyrzyce

Koalicja Obywatelska z nową szefową w pyrzyckiem

W niedzielę, 8 marca, swoje władze w całym kraju wybierała Koalicja Obywatelska. W powiecie pyrzyckim strukturami będzie kierowała Marzena Podzińska.

Informację o wyborze opublikowała na swoim profilu internetowym powiatowa KO. Wśród kilkunastu działaczy, którzy znaleźli się na podsumowującym wybory zdjęciu są m.in. pyrzycka radna miejska Sylwia Borkowska czy radni powiatowi Robert Betyna i Łukasz Makowski.

Do tej pory wieloletnim przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w powiecie był Wiktor Tołoczko.

(ps), fot. archiwum

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....