Express Pyrzycki
Pyrzyce

Licealiści na zajęciach w straży pożarnej

14 grudnia odbyło się kolejne spotkanie grupy strażackiej z klasy 2c w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Pyrzycach.

Omówione zostało zastosowanie aparatów ochrony dróg oddechowych, budowa i zasada ich działania oraz jakie czynności powinno wykonać się przed użyciem aparatu. Zajęcia poprowadził str. Bartosz Ślusarczyk. Młodzież miała okazje założyć całe wyposażenie ratownika oraz przejść wyznaczony tor z zasłoniętymi oczami.

ZS nr 1

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....