Sokół Pyrzyce zremisował z Sępem Brzesko 2-2. Dla Pyrzyczan strzelali Maćkowiak i Dubik, a dla gości z Brzeska Olszówka i Żółkiewicz. Obie drużyny mają po 34 punkty.
Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej połowy, gdy Sępa na prowadzenie wyprowadził były gracz Sokoła, Dominik Olszówka. Trener Kaczyński, chciał szybko odrobić straty, dlatego zdecydował się w przerwie na podwójną zmianę. Oprócz wyniku Pyrzyczanie musieli poprawić grę, która w pierwszej części spotkania zupełnie im się nie kleiła. Z placu gry zeszli Daniel Wilczyński i Piotr Kaczyński, a pojawili się, powracający po kontuzji Konrad Kluska i Daniel Skrzypczak który przed sezonem zamienił Sępa na Sokół. W 64 minucie Tomasz Maćkowiak wyrównał wynik spotkania, a już w 72 Irek Dubik wykorzystał rzut karny i Pyrzyczanie objęli prowadzenie. Gracze z Brzeska nie zamierzali odpuszczać. Na 7 minut przed końcem bramkę dla Sępa zdobył Tomasz Żółkiewicz. Po dobrym, emocjonującym spotkaniu obie drużyny podzieliły się punktami.
Sokół: Gojlewicz- Kobierecki, Maćkowiak, Zieliński, Mikuła-Wilczyński (46′ Skrzypczak), Zaborowski, Kaczyński (46′ Kluska), Mogielski (75′ Stefański) – Dubik, M. Domowicz (85′ A. Domowicz)
