Express Pyrzycki
Pyrzyce

OSiR już bez Decathlonu

Jak informują nasi Czytelnicy – z elewacji hali widowiskowo-sportowej, będącej jednocześnie siedzibą Ośrodka Sportu i Rekreacji zostało zdjęte logo „Decathlonu”.

Sieć sklepów sportowych od pewnego czasu współpracowała z pyrzyckim OSiRem. Kontrowersje wokół funkcjonowania sklepów zaczęły się z chwilą rosyjskiego ataku na Ukrainę. Gdy wiele światowych koncernów w ramach protestu zrezygnowało z działalności w Rosji, firma „Decathlon” nie zdecydowała się na taki krok.

(ps)

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....