Nasza redakcja jako jedna z kilku została poproszona o opublikowanie na swoich łamach listu części mieszkańców Pyrzyc. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.
Szanowni Państwo,
Przed nami dwa ważne rozstrzygnięcia. W dniu 30 listopada 2014 r. zdecydujemy kto zostanie Burmistrzem Pyrzyc, natomiast Radni Rady Powiatu na sesji zdecydują kto zostanie Starostą Pyrzyckim.
Szliśmy do wyborów i pójdziemy do wyborów m.in. z nadzieją na dobrą współpracę Burmistrza z Starostą. W przypadku wyboru na Burmistrza Pyrzyc Pani Marzeny Podzińskiej, a na Starostę Pyrzyckiego Pana Kazimierza Lipińskiego rozpocznie się historyczny czas dobrej współpracy, czas przez nas oczekiwany.
Wiemy, że wspólnie będą analizować potrzeby rozwojowe, wspólnie będą wnioskować o pieniądze z zewnątrz, wspólnie będą uczestniczyć w uroczystościach. Nie będą w takich sytuacjach dzielić nas Pyrzyczan, w szczególności młodych Pyrzyczan.
Wykorzystajmy tę sytuację, w/w kandydaci spowodują, że nastąpi nowa jakość i powrót do dumy z naszej Ziemi Pyrzyckiej.
Iwona Skawińska
Krystyna Rutkowska
Anna Prokop
Dorota Tujek
Marta Hołownia
Tomasz Szutkowski
Tomasz Lewandowski
Władysław Michno
Maria Halina Kozłowska
Ireneusz Jakubowski
Sławomira Mazur
Katarzyna Barnik
Sułkowski Leszek
Marcin Sułkowski
Zdzisław Piątkowski
Marek Gawiński
Beata Jóźwik
Mieczysław Gawron
Roksana Kapłon
Piotr Kaczyński
Beata Mrula
Łukasz Tyszkiewicz
Dariusz Jóźwik
I inni
