Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Pyrzyckie gimnazjum po remoncie

Budynek Publicznego Gimnazjum po kilkudziesięciu latach doczekał się wymiany wszystkich okien. To jednak nie jedyna zmiana. Gimnazjaliści mogą korzystać z nowej pracowni komputerowej, a w trakcie budowy jest miasteczko ruchu drogowego. Zarówno dyrektor szkoły, jak i nauczyciele i uczniowie są bardzo zadowoleni. Lekcje w budynku będzie można prowadzić w bardziej komfortowych warunkach. Szczegóły w „Panoramie Pyrzyckiej”.

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....