Express Pyrzycki
KulturaPyrzyceRegion

Pyrzyczanka wystąpi w Opolu. Zaprasza naszych Czytelników!

Tego jeszcze nie było! Pyrzyczanka Dominika Siepka, jedna z czterech wokalistek zespołu „Tulia” wystąpi na tegorocznym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

Już w sobotę Pyrzyczankę wraz z zespołem zobaczymy na scenie opolskiego festiwalu. Na koncert naszych Czytelników zaprasza Dominika:

 

Serdecznie zapraszam na koncert Premier podczas 55. KFPP w Opolu. Swoją osobą (z zespołem Tulia) będę reprezentować naszą kochaną Ziemię Pyrzycką. Zapraszam na niesamowite emocje i proszę o wsparcie! Do zobaczenia 9 czerwca w 1 programie Telewizji Polskiej od godziny 20.20 🙂

 

My też serdecznie zapraszamy i gorąco kibicujemy zespołowi!

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.