Jak podała TVP Szczecin Sąd Rejonowy w Pyrzycach nakazał prokuraturze wszczęcie postępowania w sprawie delegacji byłego burmistrza Pyrzyc – Jerzego Marka O. Wcześniej prokuratura umorzyła sprawę, ale od tej decyzji odwołała się gmina Pyrzyce, która występuje jako pokrzywdzona. Jak argumentował sąd – prokurator nie przeanalizował wszystkich materiałów dowodowych. Zdaniem obecnych władz miasta i gminy Jerzy Marek O. miał wyłudzić pieniądze na delegację, na której w rzeczywistości miał nie być.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej z tej kategorii
Wczytywanie....
