Wielka Środa w Pyrzycach od wielu lat jest dniem drogi krzyżowej po ulicach miasta. Wspólne nabożeństwo obydwu parafii sprawowane było wieczorem.
Droga krzyżowa przeszła spod centrali nasiennej do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP. Teksty rozważań kolejnych stacji odczytywali przedstawiciele poszczególnych wspólnot i duszpasterstw działających przy parafiach. Po nabożeństwie odprawiona została Msza Święta.
Agnieszka Gajewska
















