W pyrzyckich kranach brakuje wody ze względu na awarię wodociągu przy ulicy Warszawskiej.
Jak dowiedzieliśmy się w Pyrzyckim Przedsiębiorstwie Komunalnym awaria nastąpiła w miejscu w którym zaczyna się przesył wody z ujęcia dla całego miasta. Wobec tego, aby naprawić wodociąg trzeba było zakręcić zawór. Około godziny 14.30 zakończyła się naprawa awarii i ciśnienie wody jest stopniowo zwiększane.
