Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Nietrzeźwy wjechał w barierki

Brawura młodego kierowcy mogła doprowadzić do tragedii. Kilka minut przed godz. 14:00 samochód zniszczył barierki ochronne przy ul. 1-go Maja i uderzył w drzewo.

Jak poinformowała policja, kierowca BMW zjechał z drogi na barierki i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ badanie alkomatem wykazało, że jest nietrzeźwy. W zdarzeniu na szczęście nikt nie został ranny.

(SRPP, fot. ps)

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....