Express Pyrzycki
Pyrzyce

Przedmaturalne pożegnanie

Za niespełna tydzień rozpoczną się egzaminy maturalne. Wypadające przed nimi uroczystości pożegnania absolwentów szkół średnich ze względu na strajk nauczycieli odbyły się jednak nieco później, niż planowano.

W Zespole Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w czasie okolicznościowego apelu oprócz rozdania trzecioklasistom świadectw ukończenia szkoły, podziękowano także angażującym się na jej rzecz rodzicom. Nagrodzono zarówno najlepszych uczniów pod względem średniej ocen, jak i tych, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych i angażowali się w życie placówki.

Tradycyjnie uczeń z najwyższą średnią ocen otrzymał nagrodę Starosty Pyrzyckiego. W tym roku przypadła ona Katarzynie Ulas. Przygotowaniami apelu kierowały nauczycielki Patrycja Nocoń i Joanna Maciąg, zaś w programie artystycznym wzięli udział uczniowie zarówno liceum, jak i gimnazjum społecznego.

(rpk)

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....