Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Spotkanie pedagogów

22 października 2015 roku w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach odbyło się coroczne spotkanie pedagogów. Na zaproszenie Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej pani Teresy Mamos przybyli dyrektorzy szkół i przedszkoli, pedagodzy z powiatu pyrzyckiego, pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej oraz kuratorzy sądowi.

Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej pani Teresa Mamos przypomniała zasady współpracy szkół z poradnią, przedstawiła propozycje szkoleń dla nauczycieli, wsparcia dla uczniów oraz rodziców.

Przybyli goście oprócz części szkoleniowej mieli okazję poznać bliżej działalność Zespołu Szkół Nr 2 CKU, kierunki kształcenia młodzieży i osób dorosłych. Humorystyczny występ Samorządu Uczniowskiego spodobał się na równi z pięknie nakrytymi stołami, poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów szkoły oraz wystawą zdjęć, których autorami byli uczniowie szkoły oraz nauczyciele.

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....