W związku z ostatnimi zmianami w ogólnopolskim programie szczepień przeciw COVID-19, również w powiecie pyrzyckim powstanie dodatkowy punkt szczepień powszechnych. Znajduje się on w Szpitalu Powiatowym.
Punkt szczepień funkcjonuje od 26 kwietnia. Zarejestrować można się pod numerem telefonu: 91 481 35 25, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-13:00. Oczywiście rejestracja odbywa się dla konkretnych grup wiekowych, zgodnie z opublikowaną przez rząd rozpiską.
Oprócz bezpośredniego kontaktu ze szpitalem rejestracja jest również możliwa tak jak do tej pory – poprzez serwis internetowy www.pacjent.gov.pl, przez ogólnopolską infolinię pod numerem 989, a także poprzez wysłanie SMSa „SzczepimySie” na numer 664 908 556 lub 880 333 333.
(ps), fot. arch.
