Express Pyrzycki
PyrzyceRegionWideo

Trwają „Misje u stóp Krzyża”

Relikwie Krzyża Świętego oraz wierną kopię Krzyża Misyjnego św. Ottona można adorować w pyrzyckim kościele pw. Wniebowzięcia NMP. Trwają tam „Misje u stóp Krzyża”.

Relikwie od ośmiu lat pielgrzymują po całej diecezji. Obecnie przebywają w pyrzyckiej parafii pw. św. Ottona. Adoracja trwa cały dzień w kościele parafialnym i kończy się około godziny 20:00 Apelem Jasnogórskim. Po Mszach Świętych o 9:00 i 18:00 można uzyskać indywidualne błogosławieństwo relikwiami, zaś o 15:00 wspólnie odmawiana jest koronka do Miłosierdzia Bożego, a o 17:00 różaniec. Będą one przebywały w Pyrzycach do najbliższego piątku.

Więcej o wydarzeniu w materiale wideo.

https://www.facebook.com/ExpressLokalny/videos/272695693599099/

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.