Express Pyrzycki
Pyrzyce

W Pyrzycach parkowanie płatne

Na jednym z pyrzyckich parkingów zostało wprowadzone płatne parkowanie. Parkomaty pojawiły się przy sklepie „Lidl”. Pierwsza godzina jest bezpłatna.

Każda kolejna godzina parkowania przy „Lidlu” kosztuje 10,00 złotych. Opłatę można uiścić w jednym z dwóch parkomatów lub w aplikacji mobilnej moBiLET. Jeżeli bilet nie będzie przez nas wykupiony, to opłata za parkowanie bez biletu wynosi 95,00 złotych.

Co trzeba zaznaczyć – jest to parking prywatny, czyli opłat nie pobiera miasto. Samorząd jednak już testował odpłatność za parkowanie. W roku 2012 trzeba było płacić za parkowanie przed ratuszem. Wówczas półgodzinny postój kosztował 50 groszy. Z pomysłu jednak szybko zrezygnowano.

(ps)

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....