Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Wypadek na Warszawskiej (WIDEO)

Około godz. 11.00 samochód marki Ford uderzył w drzewo przy ul. Warszawskiej. Pojazdem kierował 24-latek w stanie nietrzeźwości. Został przewieziony do szpitala, ale bez stanu zagrożenia życia. Droga jest już przejezdna. Jest to drugi tego typu wypadek w powiecie pyrzyckim w ostatnim czasie. W minioną niedzielę samochodem w drzewo uderzył 21-latek. Zginął on oraz pasażerka samochodu.


 

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....