Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Związki zawodowe w Magistracie pikietują

NSZZ „Solidarność” organizuje 8 października pikietę przed pyrzyckim Urzędem Miejskim. Ma ona rozpocząć się o godz. 11.00 i trwać do dwóch godzin. Z informacji, które udało nam się uzyskać wcześniej planowane są rozmowy z władzami miasta. Jak czytamy w komunikacie „Solidarności” pikieta odbędzie się „w obronie  zwolnionych z pracy członków tamtejszej organizacji związkowej oraz przeciwko łamaniu przez Burmistrz Pyrzyc praw pracowniczych i związkowych.” Wśród pikietujących będzie prawdopodobnie była sekretarz gminy Urszula van den Sanden.

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....