Fotogaleria z Drogi Krzyżowej ulicami Pyrzyc, która odbyła się w środę, 1-go kwietnia. Fot. Karolina Polewczak
Tegoroczna Droga Krzyżowa, która przeszła ulicami Pyrzyc odbywała się w wyjątkowych warunkach atmosferycznych. Zarówno świeciło słońce, jak i padał deszcz i śnieg. Nie odstraszyło to jednak licznie przybyłych wiernych, dla których nabożeństwo odprawiane od kilkunastu lat co roku w Wielką Środę jest ważną tradycją.











