Grupa młodzieży z duszpasterstwa młodzieży przy pyrzyckim kościele chrystusowców złożyła świąteczną wizytę pacjentom onkologii dziecięcej szpitala przy Unii Lubelskiej.
Była to już kolejna wizyta w ramach akcji „Podaruj serce”. Młodzież działająca w duszpasterstwie wraz z ks. Damianem Jędrzejakiem SChr cyklicznie odwiedza małych pacjentów oddziału onkologicznego szczecińskiego szpitala. Tym razem przygotowali dla nich również świąteczne upominki.
(ps)


