Express Pyrzycki
Pyrzyce

„Podaruj serce”. Młodzi z wizytą w szpitalu onkologicznym

Grupa młodzieży z duszpasterstwa młodzieży przy pyrzyckim kościele chrystusowców złożyła świąteczną wizytę pacjentom onkologii dziecięcej szpitala przy Unii Lubelskiej.

Była to już kolejna wizyta w ramach akcji „Podaruj serce”. Młodzież działająca w duszpasterstwie wraz z ks. Damianem Jędrzejakiem SChr cyklicznie odwiedza małych pacjentów oddziału onkologicznego szczecińskiego szpitala. Tym razem przygotowali dla nich również świąteczne upominki.

(ps)

Więcej z tej kategorii

Dziesiątki interwencji strażaków i liczne zniszczenia. Nawałnica przeszła nad powiatem pyrzyckim

Admin

Boże Ciało w Pyrzycach. Tradycja, wiara i regionalne stroje

Admin

Noc Muzeów w wyjątkowym kościele wyjątkowego miasta

Admin
Wczytywanie....